Terapie sebepoznání

"Když Ti koně pomáhají změnit život." 

Nauč se být Tady&Teď

Koně jsou jako zrcadlo a při lehké manipulaci s koněm zjistíš, kterou schopnost/vlastnost si potřebuješ v sobě samém uzdravit nebo na čem zapracovat. 
Koně nelžou, naopak pomáhají nám poznat, kdo opravdu jsme… vrací nás do rovnováhy, jsou to léčitelé lidské duše i těla. 

Chceš se na terapii sebepoznání objednat?

nebo volej

tel. 776 623 562

a najdeme společný termín!

Pro koho je terapie určena?

Pouze pro dospělé.

Co mi terapie přinese?

Pomáhá k objevení vlastnosti, kterou si v sobě samém potřebuješ uzdravit. Díky tomuto odhalení, zpracování a uzdravení se Ti pak zlepší všechny oblasti ve Tvém životě. 

Jak terapie probíhá?

Po krátkém představení koní si vybereš svého "terapeuta" nebo to necháme na nich a ten, kdo Ti má co předat, si vybere Tebe. Při lehké manipulaci s koněm zjistíš, kterou schopnost/vlastnost si potřebuješ v sobě samém uzdravit nebo na čem zapracovat. Kůň Ti nastaví zrcadlo Tvého vnitřního světa a objeví i to co je hodně ukryté.

Jakmile tuto vlastnost odhalíme, díky jejímu pročištění pomocí energie a kvantové vlny, blok/problém na místě rozpustíme a vyřešíme, a jeho odstranění si ověříme opět pomocí koně. Díky tomuto průběhu terapie od nás odcházíš s již vyřešeným problémem a uvidíš, jak se začne měnit svět kolem Tebe a to nejen díky Tvému novému pohledu na něj. 
V případě, že se koní bojíš, mi to prosím sděl na začátku, přizpůsobím prostředí tak, aby vše proběhlo v pořádku a bezpečně.

Co budu potřebovat?

V případě nepříznivého počasí vhodnou obuv (gumáky) a oblečení. Jsme na kopci, kde dost fouká tak místo volíme dle aktuálního počasí. Je třeba ale počítat s tím, že se budeme pohybovat mezi koňmi, takže případné ušpinění je možné. 

Terapie probíhají pouze v období jaro - pěkný podzim. V případě nepřízně počasí můžeme terapii nahradit kvantovým čištěním u mě ve Studiu Najdi svou krásu, bez přispění koní (a to i v zimě a za každého počasí).

Je nutné terapii opakovat?

Záleží co si na terapii potřebuješ vyřešit. Pokud máš pouze aktuální problém/vlastnost, kterou potřebuješ změnit, není potřeba terapii opakovat. Pokud jdeš na terapii cíleně s tím, že se motáš v kruhu a nevíš kde začít nebo chceš na sobě pracovat pravidelně, je opakování vhodné. V takovémto případě pak nabízím individuální plán, který je postaven na pravidelném kontaktu a trvá vždy max. hodinu.

Jak dlouho terapie trvá a kolik stojí?

Délku terapie přizpůsobíme aktuální potřebě, obvykle je 60 - 90min.
Cena je účtována za první celou hodinu (i v případě, že trvá kratší dobu) a následně za každých (i započatých) 30min. 

první hodina .... 1800Kč
každých dalších (i započatých) 30min ... 700Kč

Pozn. k ceně: Cena za první celou hodinu je účtována z důvodu nutnosti příprav nejen terapeutky, ale i koní a prostoru. Příprava na terapii je stejná, ať pak terapie trvá 45min nebo celé hodiny. Děkujeme za pochopení.

Cena individuálního plánu je
4 hodinové terapie ... 6800Kč (měsíční plán)
8 hodinových terapií ... 12000Kč (dvouměsíční plán)
12 hodinových terapií ... 18000Kč (tříměsíční plán)

Plán je možné platit až na 3 splátky

Kdo mě terapií provede?

Petra Ležáková

Máma Nikolky, která má vývojovou dysfázií. Terapeutka, autorka meditací a seberozvojových projektů pro děti i dospělé. Vede neziskovou organizaci Najdi svou krásu, z.s., která se zabývá osobním rozvojem. Mimo terapie u koní pracuje s energiemi na čistících kvantových terapiích a vede sezení Access Bars.  

Co o terapii sebepoznání říkají klienti?

Zrcadlení? O tom jsem nikdy neslyšela a donedávna neměla vůbec potuchy co to je. Jelikož mám ráda výzvy, chtěla jsem to vyzkoušet. Domluvila jsem si schůzku s Peťou, vzala jsem si Gigi do kruhovky, napojila na ni dle Petiných instrukcí a dle chování Gigi mi Peťa řekla na čem mám u sebe zapracovat. V mém případě to byly mé osobní hranice. S Peťou jsem se o tom pobavila, některé věci si zvědomila a pak už se mi lépe pracovalo i s Gigi. Gigi je úžasný vnímavý kůň, určitě příště budeme pokračovat, díky holky!
Martina

Chceš se na terapii objednat?

nebo volej

tel. 776 623 562

a najdeme společný termín!

Chceš na sobě pracovat intenzivněji nebo pravidelně?

Zavolej mi a sladíme Tvé představy a mé možnosti.
Nabízím i individualní terapeutický plán složený z více na sebe navazujících návštěv. V případě špatného počasí je možné využít náhradní terapii bez přítomnosti koní.

Cena individuálního plánu Terapie sebepoznání s koněm je
4 hodinové terapie ... 6800Kč (měsíční plán)
8 hodinových terapií ... 12000Kč (dvouměsíční plán)
12 hodinových terapií ... 18000Kč (tříměsíční plán)

Plán je možné platit až na 3 splátky.

UPOZORNĚNÍ: Naše koně jsou "koně jednoho pána", tzn. nepůjčujeme je na vyjížďky ani svezení. Tím jak jsou konktaktní, jsou právě skvělými terapeuty. Děkujeme za pochopení.