Dvoudenní seminář

Zpět do života

aneb když koně léčí

"Když Ti koně pomáhají změnit život." 

KDY?

26 - 27.8.2023

V KOLIK?

1.den 9 - cca 19hod,
2.den 9 - 15hod

ZA KOLIK?

5 900Kč

KDE?

Bořenovice

u Holešova

Na co se můžeš těšit?

Psychika je mocná čarodějka, díky čistotě koňské duše, prostředí a práci s energiemi se naučíme opět důvěřovat a obnovit proces samoléčení našich těl. Nemusíte být nutně nemocní, stačí se cítit v nepohodě a chtít to změnit. A to vše v léčivém prostředí za přispění koní.

Pro koho je seminář určen?

Pro dospělé, všech věkových kategorií, ale pouze pro ty, kteří nejsou spokojeni se svým současným zdravotním stavem, ať už z psychického vyčerpání nebo onemocnění, skrze které k nim promlouvá jejich tělo a chtějí to změnit - najít příčinu a uzdravit se.
Také pro ty, kteří si potřebují utřídit myšlenky, věčně na nic nemají čas, a proto jim tělo dalo STOPku v podobě nemoci. I pro ty, kteří se v domácím prostředí k dalšímu růstu prostě neposunou a potřebují odjet aspoň na pár hodin a chtějí být sami se sebou.

Kapacita jednoho semináře je POUZE 10 účastníků. Minimální kapacita jsou pak 3 účastníci.
V případě, že se minimální kapacita semináře nenaplní, přehlásíme Tě na další běh, pokud je vypsán. Pokud není, vrátíme peníze zpět na účet, ze kterého byly zaslány.

Nebudeme jezdit na koních, zkušenosti s koňmi tak nejsou potřeba!

Co mi seminář přinese?

Zpřítomění se a si okamžiku Tady&Teď. Uvědomění si příčiny svých potíží. Odstranění bloků, které mi brání se uzdravit a v neposlední řadě nastartovat samoozdravný proces vlastního těla k úplnému zdraví.
Koně v nás umí číst a svou energií přispějí k celému procesu přesně tam, kde potřebujete. 

A v neposlední řadě prožijete celé dva dny za přítomnosti stejně naladěných lidí v krásném přírodním prostředí s koňskými společníky.

Nauč se být Tady&Teď

Koně jsou skvělými učiteli a pobyt v jejich přítomnosti je blahodárný nejen pro hlavu, ale i tělo. 
Narozdíl od hipoterapie na něm nemusíš sedět, stačí být v jejich přítomnosti.
Koně nelžou, naopak pomáhají nám poznat, kdo opravdu jsme… vrací nás do rovnováhy, jsou to léčitelé lidské duše. 

Jak bude seminář probíhat?

Nejprve se seznámíme všichni společně, nejen my, lidé, ale i s našimi koňskými průvodci. V případě, že se koní bojíš, je i pro Tebe tento seminář vhodný. Všechny aktivity jsou koncipovány tak, že je možné je absolvovat, pro Tebe, z bezpečné vzdálenosti a přímý kontakt s koněm není nutný. Budeme využívat jejich energie a prostředí.

Následně si povíme o příčinách nemocí a jak souvisí s naší hlavou. Zvědomíme si své tělo a navnímáme své "bolavá" místa, případně tu nemoc, se kterou jsme přišli. Pomocí práce s kvatnovou vlnou odstraníme psychické bloky, které nám brání uzdravit se a nastartujeme si samoozdravný proces našich těl. Máme na vše dostatek času, takže si všechny kroky v klidu projdeme. Každý svým tempem a tak, jak aktuálně bude potřebovat. 

Všechny aktivity jsou dobrovolné. I když se jich nebudeš chtít všech účastnit, má účast na semináři pro Tebe nejeden přínos. Prostředí poskytuje bezpečný prostor pro skutečné zastavení se, vlastní proud myšlenek, projevení emocí, zpracování bloků a zvědomění si všeho, co aktuálně potřebuješ. 

Na závěr si pak posdílíme to, co kdo sdílet bude chtít a den zakončíme.  Pokud budeš cítit, že ještě něco potřebuješ zpracovat, můžeme se domluvit na individálním řešení. Termíny individuálních terapií pro účastníky semináře mám vypsané na následující den, za zvýhodněných podmínek. POZOR! mám pouze 6 termínů, doporučuji tedy si jej objednat předem na tel. č. 776 623 562 nebo emailem petra@petralezakova.cz. 

Co budu potřebovat?

V případě nepříznivého počasí vhodnou obuv (gumáky/holínky) a oblečení (klidně i náhradní). Seminář se koná za každého počasí. Máme k dispozici střechu nad hlavou. 🙂 Upozorním jen, že budeme hodně venku (jsme na kopci, kde dost fouká), tak se neboj vzít i něco teplejšího nebo deku. Je třeba také počítat s tím, že se budeme pohybovat i mezi koňmi, takže případné ušpinění je možné. 

Oběd a celodenní občerstvení není v ceně semináře. Budeme organizovaně objednávat obědy s dovozem (hradí se zvlášť na místě) nebo je možné dovézt si svůj. Ohřev je možný pouze na grilu/plynové ploténce. 

Blok a tužku na poznámky a zapsání zážitků/pocitů pro další vlastní práci, chcete - li. 

Co JE v ceně semináře?

 • organizace semináře
 • odborné vedení zkušenou terapeutkou
 • účast koní
  jejich přítomnost a práce s nimi
 • nájem a příprava prostor
 • pitný režim
  (káva, čaj, voda...)

Co NENÍ v ceně semináře?

 • dvoudenní občerstvení vč. oběda
 • případné ubytování
 • případná následná terapie

Za příplatek lze zajistit:

Občerstvení po dobu semináře (vč. teplého oběda) .... příspěvěk 500Kč/os./den
Ubytování vč. večeře a snídaně ... 1000Kč/os./den

Uvedené částky se hradí na místě v hotovosti. 
V případě zájmu o ubytování či občerstvení napiš na petra@petralezakova.cz. 

UPOZORNĚNÍ

Seminář nenahrazuje řádnou lékařskou ani jinou odbornou péči, každý je zodpovědný za sebe a své zdraví.
Pokud navštěvuješ psychologa, psychiatra a nebo užíváš tišící léky (antidepresiva...) či jinou medikaci, sděl mi tuto skutečnost před zahájením semináře, ideálně hned po přihlášení.
Užívání medikace není překážkou v účasti. V případě nejasností se o účasti na terapii se poraď se svým ošetřujícím lékařem.

Kdo mě seminářem provede?

Petra Ležáková

Terapeutka, autorka meditací a seberozvojových projektů pro děti i dospělé. Vede neziskovou organizaci Najdi svou krásu, z.s., která se zabývá osobním rozvojem. Mimo terapie u koní pracuje s energiemi na čistících kvantových terapiích a vede sezení Access Bars.  

začínáme už za

Chceš se na seminář přihlásit?

Účast na semináři je rezervovaná až po uhrazení zálohové faktury,
která přijde po vyplnění tohoto formuláře, na email. 

V případě, že se Vám přihlašovací formulář nezobrazuje, napište na petra@petralezakova.cz.  Zřejmě používáte zastaralé zařízení (iPad starší než 5. generace, iPhone starší než iPhone 7), a ty již nejsou podporovány v další údržbě přímo výrobcem a funkčnost moderního webu tak není garantovaná. Děkujeme za pochopení. 

Věděli jste, že
v případě odhlášení:

 • - více než 1 měsíc před seminářem, vracíme celou uhrazenou částku. 
  - 14dnů před seminářem, je storno poplatek 50% z uhrazené ceny semináře.
 • - týden a méně před seminářem, je storno poplatek 100% z uhrazené ceny semináře. Lze za sebe najít náhradníka!

Potřebuješ pomoci s objednávkou?

Napiš na petra@petralezakova.cz nebo zavolej na tel. 776 623 562.
Petra Ti ráda poradí!

Chceš si doobjednat ubytování?

Přihlas se na seminář a napiš na petra@petralezakova.cz : "Mám zájem ubytování (uveď termín jestli z pátku na sobotu, nebo ze soboty na neděli či od pátku do neděle)."
Děkujeme!

Chceš podpořit své zdraví intenzivněji

a chceš využít individuální terapie
ještě po semináři?

Pro přihlášené účastníky na sobotní seminář mám volné nedělní termíny na individuální terapie, kde můžeme pokračovat v další práci.
Volné termíny jsou na následující den po semináři, 28.8.2023 v časech:
9.00 - 10.30 volno
10.30 - 12.00 volno
12.30 - 14.00 volno
14.00 - 15.30 volno
15.30 - 17.00 volno
17.00 - 18.30 volno

Individuální terapie není v ceně semináře, platí se zvlášť
na místě v hotovosti a nebo následným bankovním převodem.
Objednat si ji můžeš (doporučuji předem rezervovat termín) na tel. 776 623 562.

Cena individuální terapie je 1500Kč.
(zvýhodněná cena oproti běžné sazbě 1900Kč platí pouze pro účastníky semináře)

Pro "přespolní" účastníky můžeme zajistit ubytování, případně po předchozí dohodě, je možné přespat ve vlastním stanu přímo na místě.
Potřebuješ více informací? Zavolej!